12 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

12 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się festyn rodzinny.

12 CZERWCA 2016 ROKU W NASZEJ SZKOLE
ODBYŁ SIĘ FESTYN RODZINNY.

    Część artystyczną rozpoczęła piosenka  w wykonaniu chóru szkolnego, a następnie uczniowie klasy Ia szkoły podstawowej wystąpili w krótkim  przedstawieniu. Po nim na scenie wystąpiła Asia Bieńkowska, prezentując kilka utworów na keyboardzie, a potem wesołą piosenkę zaśpiewały uczniowie klasy Ia. Przed publicznością wystąpili także laureaci konkursów piosenki i poetyckich: Zuzia Wójcik, Karol Śluzek, Wiktor Śluzek oraz Ola Świątek.
   Po krótkiej przerwie goście mogli podziwiać taniec dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne, a następnie wykazać się wiedzą i umiejętnościami biorąc udział w różnych konkursach, m.in. dotyczących udzielania pierwszej pomocy oraz naszego patrona szkoły. Nie zabrakło także loterii fantowej.
    Najmłodsi goście mogli pobawić się w ogromnej bajkowej chatce Baby Jagi oraz na tonącym Titanicu, a także uczestniczyć w zabawach, które przygotowały i poprowadziły specjalnie dla nich nauczycielki szkoły podstawowej.
   Rodzinne rozgrywki sportowe na szkolnym orliku poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego.
   Nasi goście mogli pożywić się pożywną grochówką i potrawami z grilla. Była także serwowana prażona kukurydza, wata cukrowa, lody, a w kawiarenkach można było spokojnie wypić kawę lub herbatę oraz zjeść bardzo smaczny kawałek ciasta.
   12 czerwca był dniem szczególnym dla fanów piłki nożnej. Właśnie tego dnia nasza reprezentacja rozgrywała swój, zwycięski, jak się okazało, pojedynek z Irlandią. Podczas naszego festynu entuzjaści futbolu mogli obejrzeć transmisję meczu i wspólnie emocjonować się grą naszych zawodników.
Przed godziną 21.00 festyn zakończył się.
    Mamy nadzieję, że wszyscy – i starsi i młodsi, także ci najmłodsi – miło będą wspominać wspólnie z nami spędzony czas.
                                                                                                      <<<


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego