23. Finał WOŚP - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

23. Finał WOŚP

23. Finał WOŚP

    „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.  
 
  W niedzielę, 11 stycznia 2015r. braliśmy udział w akcji WOŚP. Choć wiało i było zimno, humory dopisywały, a i do puszek wpadło dużo pieniędzy. To dodawało zbierającym wiary i otuchy, bo przecież bywa i nieprzyjemnie – czasem trzeba wysłuchać ostrej krytyki  pod adresem fundacji i całej akcji. Tego dnia kwestowaliśmy w Parysowie, w Wielgolesie, w Latowiczu, w Siennicy  i w Mińsku Mazowieckim.
Łącznie zebraliśmy do siedmiu puszek 7139,15 zł.
  Nasi wolontariusze w tym roku współpracowali ze sztabem w Mrozach, którym dowodziła nasza niedawna pedagog - pani Mariola Świętochowska.  Zostaliśmy przyjęci przez organizatorów  z wielką życzliwością i serdecznością.  Niewątpliwą atrakcją był  mini koncert (próba) utalentowanego piosenkarza i … maga Patryka, który niedawno gościł w naszej szkole z okazji choinki i akcji charytatywnej.  Utwory  Dżemu w jego  wykonaniu wywarły na nas ogromne wrażenie. Do domu nie chciało się wracać, a następnego dnia klasówki, w głowie pustka. Co robić…
   Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom  zarówno tym młodym, jak i dorosłym.
                                                                                Samorząd Uczniowski Gimnazjum
  <===

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego