Dzień Babci i Dziadka - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Dzień Babci i Dziadka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

   W Zespole Szkół w Wielgolesie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień niezwykły, pełen wzruszeń i  uśmiechów nie tylko dla zaproszonych gości, ale także dla ich wnuków.
     Akademia odbyła się 4 lutego 2015 roku. Na powitanie uczniowie obdarowali ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi piernikowymi sercami. Pani dyrektor Mariola Mucha przywitała zebranych gości ciepłymi słowami i złożyła im serdeczne życzenia.
Następnie w części artystycznej wystąpili uczniowie kl. II a, II b oraz VI szkoły podstawowej. W humorystycznych scenkach szukali sposobu postępowania z niegrzecznymi wnukami - w niektórych przypadkach wystarczył deser w postaci czekoladki, czasami potrzebna była wróżka i jej czarodziejska różdżka, niekiedy konieczne były nadprzyrodzone moce anioła. Na zakończenie dzieci zaprosiły dziadków do wspólnej zabawy tanecznej przy dźwiękach Kapeli Ptasińskich z Wielgolasu. W dalszej części mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem.
 
     Frekwencja była zaskakująco dużo. Przybyło ponad dziewięćdziesiąt osób. Serdecznie im za to dziękujemy. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli naszych gości honorowych na uroczystość, ale okazali także dużą pomoc w  jej przygotowaniu.
Szczególną wdzięczność wyrażamy Kapeli Ptasińskich za umilenie czasu piękną muzyką, porywającą do tańca.
 
     Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.     <===

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego