Dzień Edukacji Narodowej - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Dzień Edukacji Narodowej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
        13 października 2016r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, zarówno dla uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu pedagodzy otrzymują serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów uczniów. Za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku –wykształcenie.
     Na naszej uroczystości zgromadziła się rada pedagogiczna, pracownicy administracji, nauczyciele emeryci. Po powitaniu wszystkich zgromadzonych i słowie wstępnym pani dyrektor Roma Piłatkowska zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, przygotowanej przez panie: Lidię Parobczyk oraz Magdalenę Rutkowską. Uczniowie zaprezentowali w żartobliwy sposób sylwetkę nauczyciela oraz oryginalne narzędzia pomagające uczniom przyswajać wiedzę. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.
      Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Pałdyna. W imieniu Rady Rodziców na ręce Pani Dyrektor  złożyła kwiaty i słodki upominek dla wszystkich pracowników  naszej szkoły.
     Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom jeszcze raz życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.       <<<                   

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego