Dzień Rodziny 2018 - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Dzień Rodziny 2018

DZIEŃ RODZINY
   3 czerwca w niedzielne popołudnie do naszej szkoły zawitali goście- rodziny naszych uczniów. Okazją do spotkania był Dzień Rodziny. Uroczystość oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor Roma Piłatkowska, witając wszystkich obecnych, przedstawiając przebieg wydarzenia  oraz jego atrakcje. Zaprosiła także do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez p. Annę Ciołek, p. Annę Szarugę oraz p. Martę Proczek. Nasi artyści z klas 3 i 5a przedstawili zabawną inscenizację na temat rodziców i codziennych sytuacji domowych.  Potem zaśpiewali piosenkę Mamę, Tatę tak kochamy.    Wystąpienia na scenie zakończyły - przygotowane przez panią Ewę Piętkę -dzieci z oddziału przedszkolnego, tańcząc w rytm muzyki kowbojskiej.
  Po występach scenicznych przyszedł czas na grupę gimnastyczną, która wystąpiła z wolnym układem ćwiczeń. Zaraz po nich oglądaliśmy występy rodziców, którzy pokazali swoje umiejętności w Zumbie.
   Po części artystycznej uczniowie wraz z rodzicami udali się do kawiarenki, gdzie można było zjeść pyszne ciasta, wypić kawę lub herbatę. Równie zachęcające było stoisko z frytkami, zapiekankami, grochówkową, a także smakołykami z grilla, dla ochłodzenia można było zjeść pyszne zimne lody. Pogoda tego dnia dopisała, dzięki temu uczestniczy mogli spędzić czas, korzystając z przygotowanych atrakcji.  Największą jednak atrakcją dla mniejszych i trochę większych były: dmuchany zamek, a także domek z kulkami.
   Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Przewodniczącej Rady Rodziców – p. Katarzyny Pałdyny  za organizację festynu i  nieocenioną pomoc. Dziękujemy także wszystkim Rodzicom za obecność, a także pomoc.
<<<            Organizatorzy imprezy

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego