Nauczyciele - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Nauczyciele

Kadra

Jesteśmy TU by uczyć i wychowywać

------------------------------------------------------------------
Wychowawcy

Klasa

Wychowawca

0

Ewa Piętka

Edukacja wczesnoszkolna

I

Lidia Konopacka

IIa

Hanna Jaworska

IIb

Iwona Prus

IIIa

Jadwiga Sikora

IIIb

Hanna Zawadka

Klasy IV - VI

IV

Lidia Parobczyk

Va
Sylwia Branicka
Vb
Marzanna Brauła

VIa

Bożena Zelwowiec

VIb Joanna Kluczek - Szpadelewska

VII

Teresa Paździoch

VIIIMarta Wójtowicz

Gimnazjum

III

Radosław Piskorz

Szkoła Filialna

0

Grażyna Lech

I Lucyna Kulma

II - III

Agnieszka Radzio

IV - V

Lucyna Kulma

VI - VII
Wioletta Karpińska

VIII

Wioletta Karpińska


Nauczyciele i nauczane przedmioty

Przedmiot

Nauczyciel

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

Filia

Język polski

Marzanna Brauła



Roma Piłatkowska



Ewa Stosio


Wioletta Karpińska


Język angielski

Sylwia Branicka



Martyna Abramowska


Marta Proczek


Język rosyjski

Małgorzata Prokop



Małgorzata Wardzyńska-Soćko


Matematyka

Lidia Parobczyk



Teresa Paździoch






Przyroda Joanna Kluczek-Szpadelewska


Anna Białota


Geografia

Anna Białota



Historia

Radosław Piskorz



Lucyna Kulma


Wiedza o społeczeństwie Radosław Piskorz



Lucyna Kulma



Biologia

Joanna Kluczek -Szpadelewska



Jadwiga Sikora


Zajęcia techniczne

Bożena Zelwowiec



Mariola Mucha


Informatyka
 
Zygmunt Gajowniczek


Teresa Paździoch



Zajęcia komputerowe
Zygmunt Gajowniczek



Chemia
Zygmunt Gajowniczek



Fizyka

Mariola Mucha



Muzyka

Paweł Szeląg



Agnieszka Radzio


Plastyka

Bożena Zelwowiec


Agnieszka Radzio


Technika

Mariola Mucha




Bożena Zelwowiec



Wychowanie fizyczne

Marta Wójtowicz




Marcin Łobodowski



Religia

Małgorzata Krupa



Grażyna Płatek



Biblioteka

Ewa Stosio



Lucyna Kulma


Wychowanie

do życia

w rodzinie

Radosław Piskorz




Edukacja regionalna

Zygmunt Gajowniczek



Edukacja dla bezpieczeństwa

Zygmunt Gajowniczek


Zajęcia artystyczne

Paweł Szeląg


Bożena Zelwowiec


Doradztwo zawodowe

Małgorzata Krupa


Edukacja wczesnoszkolna

Iwona Prus


Hanna Jaworska


Lidia Konopacka


Jadwiga Sikora


Hanna Zawadka


Agnieszka Radzio



Lucyna Kulma


Grażyna Lech



Edukacja przedszkolna

Ewa Piętka


Grażyna Lech


Katarzyna Lichniak - Gryglas


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
Teresa Paździoch


Lidia Parobczyk






Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego

Marzanna Brauła


Ewa Stosio


Iwona Prus



Wioletta Karpińska


Nauczyciel wspomagający
Dorota Balas


Anna Dziugieł


Zajęcia rewalidacyjne
Anna Białota


Dorota Balas



Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
Eliza Szydłowska



Anna Hanulak



 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego