Nauczyciele - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Nauczyciele

Kadra

Jesteśmy TU by uczyć i wychowywać

------------------------------------------------------------------
Wychowawcy

Klasa

Wychowawca

0a

Martyna Pielasa

0bEwa Piętka

Edukacja wczesnoszkolna

I

Iwona Prus

II

Jadwiga Sikora

III

Lidia Konopacka

Klasy IV - VI

IVa

Justyna Skrzypiec

IVb
Marta Wójtowicz
Va
Radosław Piskorz
Vb
Marta Proczek

VI

Lidia Parobczyk

VIIa Marzanna Brauła
VIIb
Marcin Łobodowski

VIIIa

Anna Niedek

VIIIbSylwia Branicka

Szkoła Filialna

0

Katarzyna Lichniak-Gryglas

I Agnieszka Radzio

II - III

Grażyna Lech

IV - V

Anna Parobczy

VI - VII
Teresa Paździoch

VIII

Wioletta Karpińska


Nauczyciele i nauczane przedmioty

Przedmiot

Nauczyciel

Szkoła Podstawowa

Filia

Język polski

Marzanna Brauła


Roma Piłatkowska


Justyna Skrzypiec


Ewa Stosio


Wioletta Karpińska


Język angielski



Sylwia Branicka


Marta Proczek

Anna Dziugieł


Anna Parobczy


Język rosyjski

Małgorzata Prokop


Matematyka

Lidia Parobczyk


Teresa Paździoch

Grażyna Zdun

Przyroda Joanna Kluczek-Szpadelewska

Jadwiga Sikora

Biologia Joanna Kluczek-Szpadelewska


Jadwiga Sikora


Geografia

Zbigniew Piłatkowski


Informatyka

Zygmunt Gajowniczek



Marcin Łobodowski


Historia Radosław Piskorz


Wioletta Karpińska


Fizyka

Mariola Mucha



Monika Świderska


Wiedza o społeczeństwie
Radosław Piskorz


Chemia Zygmunt Gajowniczek


Muzyka

Paweł Szeląg


Plastyka

Bożena Zelwowiec


Agnieszka Radzio


Technika

Bożena Zelwowiec



Wychowanie fizyczne

Marta Wójtowicz



Marcin Łobodowski


Religia

Małgorzata Krupa


Grażyna Płatek



Biblioteka

Ewa Stosio


Wychowanie

do życia

w rodzinie

Radosław Piskorz



Edukacja regionalna

Zygmunt Gajowniczek


Edukacja dla bezpieczeństwa

Zygmunt Gajowniczek

Doradztwo zawodowe

Małgorzata Krupa


Edukacja wczesnoszkolna

Iwona Prus


Lidia Konopacka


Jadwiga Sikora


Agnieszka Radzio


Grażyna Lech


Edukacja przedszkolna

Ewa Piętka


Katarzyna Lichniak-Gryglas


Martyna Pielasa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
Lidia Parobczyk


Grażyna Zdun


Teresa Paździoch

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego

Marzanna Brauła

Ewa Stosio

Justyna Skrzypiec


Wioletta Karpińska

Nauczyciel wspomagający
Anna Łuszczewska


Karolina Mikulska


Anna Dziugieł

Świetlica Karolina Rechnio


Justyna Skrzypiec


Bożena Zelwowiec

Zajęcia rewalidacyjne

 
Anna Łuszczewska


Karolina Mikulska


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego