Radiowęzeł w naszej szkole. - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Radiowęzeł w naszej szkole.

RADIOWĘZEŁ W NASZEJ SZKOLE.

       15 maja 2015 roku na pierwszej długiej przerwie odbyło się  otwarcie radiowęzła. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała p. dyrektor Roma Piłatkowska. Świadkami tego wydarzenia byli przedstawiciele SU i ich opiekunowie: p. Hanna Zawadka, p. Magdalena Gruba oraz p. Radosław Piskorz, który był pomysłodawcą tego przedsięwzięcia.
      Pani Dyrektor podziękowała opiekunom za wkład włożony w utworzenie radiowęzła oraz za pozyskanie sponsorów. Fundusze na zakup nagłośnienia i urządzenie studia uzyskano od:
p. Grzegorza Zadrożnego,
p. Andrzeja Redy,
p. Janusza Redy,
p. Ireneusza Chrósta oraz
p. Ewy Bogusz.
    
Serdecznie im dziękujemy Szczególne słowa podziękowania należą się naszej pani Dyrektor za to, że wyraziła zgodę na założenie radiowęzła i znalazła doskonałe miejsce na studio, znajdujące się w części szkoły podstawowej. Pomieszczenie  wykonał nasz znakomity konserwator p. Władysław Mroczek.
      Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i ogromnie cieszymy się, że w naszej szkole płynie muzyka z głośników na korytarzach. Na razie słychać ją tylko podczas długich przerw. Odpowiedzialnymi za obsługę radiowęzła są uczniowie klas I gimnazjum: Karol Mućko, Karol Dąbrowski oraz Jakub Baranek.
                                                   
            Agata Mućko - przedstawicielka SU
                                                   
            Hanna Zawadka - opiekunka SU                         <===


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego