Sto lat dla babci i dziadka - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Sto lat dla babci i dziadka

STO LAT DLA BABCI I DZIADKA
    Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole również nie zabrakło tej wyjątkowej uroczystości. Pierwszego dnia lutego sala gimnastyczna wypełniła się licznie przybyłymi seniorami, którzy  przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.
    Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która serdecznie przywitała honorowych gości. W swoim przemówieniu wyraziła wdzięczność wszystkim drogim babciom i dziadkom za trud, poświęcenie i pomoc w wychowaniu wnuków, wspominając o trudach życia codziennego oraz upływającym czasie. Życzyła stu lat życia w szczęściu i zdrowiu oraz szacunku ze strony wnucząt.
    Najważniejszą częścią uroczystości były występy naszych uczniów z klas 0, IIa i III. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoją wdzięczność za miłość i wychowanie. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, co świadczyło o zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych  prezentami, życzeniami, oraz gromkim ,,Sto lat’’. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem. Wśród zgromadzonych panowała ciepła, rodzinna atmosfera. Na twarzach zebranych gości można było dostrzec uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia.
    Tegoroczna uroczystość została przygotowana pod kierunkiem p. Jadwigi Sikory, p. Lidii Konopackiej oraz p. Ewy Piętki.                        <<<

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego