Wydarzenia 2018/2019 - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Wydarzenia 2018/2019

DZIEŃ CHŁOPAKA
    Tego roku w naszej szkole dziewczyny naprawdę stanęły na wysokości zadania. Wszyscy panowie, i ci młodsi, i starsi, otrzymali prezenty. Zorganizowane zostały ogniska klasowe, a 1 października samorząd uczniowski, z okazji przypadającego poprzedniego dnia święta, częstował wszystkich chłopców tortem. To niezwykle smaczne dzieło cukiernicze zostało przygotowane przez zgrany duet: przewodnicząca SU – Dominika Osiak i jej mama - p. Ewa.

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA
      28 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto ma już siedemnastoletnią tradycję (zostało ogłoszone w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki). Ten dzień był okazją do wspólnego zastanowienia się kiedy, gdzie, komu i po co jest potrzebne głośne czytanie. Na wspólnym spotkaniu uczniowie mieli też okazję sprawdzić swoją technikę czytania.

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ
        20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez swoją panią i uczniów drugiej i trzeciej klasy. Na zakończenie każde dziecko za zgodną, wspólną zabawę i wzorowe zachowanie otrzymało odznakę superprzedszkolaka.
WRACAMY DO SZKŁY!
  Gdy liście z drzew zaczynają opadać, a głównym tematem rozmów stają się książki i zeszyty, zdajemy sobie sprawę, że pora wracać do szkoły.
3 września 2018 r. o godz. 11:30 rozpoczęliśmy kolejny rok nauki. Pani dyrektor Roma Piłatkowska przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli. Tego dnia pięcioro pierwszoklasistów zostało włączonych do grona uczniów naszej szkoły. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim sukcesów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego