Nauczyciele - Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie

Przejdź do treści

Menu główne:

Nauczyciele

Kadra

Jesteśmy TU by uczyć i wychowywać

------------------------------------------------------------------
Wychowawcy

Klasa

Wychowawca

0a

Ewa Piętka

0bLidia Konopacka

Edukacja wczesnoszkolna

I

Hanna Jaworska

II

Iwona Prus

III

Jadwiga Sikora

Klasy IV - VI

IV

Sylwia Branicka

Va
Justyna Skrzypiec
Vb
Marta Wójtowicz

VIa

Radosław Piskorz

VIb Marta Proczek
VII
Paulina Dróżdż

VIIIa

Marzanna Brauła

VIIIbMarcin Łobodowski

Szkoła Filialna

0

Lucyna Kulma

I Katarzyna Lichniak-Gryglas

II - III

Grażyna Lech

IV - V

Anna Dziugieł

VI - VII
Wioletta Karpińska

VIII

Teresa Paździoch


Nauczyciele i nauczane przedmioty

Przedmiot

Nauczyciel

Szkoła Podstawowa

Filia

Język polski

Marzanna Brauła


Roma Piłatkowska


Justyna Skrzypiec


Ewa Stosio


Wioletta Karpińska


Język angielski



Sylwia Branicka


Marta Proczek

Anna Dziugieł


Język rosyjski

Małgorzata Prokop


Matematyka

Tadeusz Robakowski


Agnieszka Michalik

Teresa Paździoch

Grażyna Zdun

Przyroda Joanna Kluczek-Szpadelewska

Jadwiga Sikora

Biologia Joanna Kluczek-Szpadelewska


Jadwiga Sikora



Radosław Piskorz

Geografia

Zbigniew Piłatkowski


Informatyka

Zygmunt Gajowniczek



Marcin Łobodowski


Historia Radosław Piskorz


Wioletta Karpińska


Fizyka

Barbara Jaroń



Jolanta Górska


Wiedza o społeczeństwie
Lucyna Kulma

Radosław Piskorz


Chemia Grażyna Luba


Muzyka

Paweł Szeląg


Plastyka

Bożena Zelwowiec


Technika

Bożena Zelwowiec



Wychowanie fizyczne

Marta Wójtowicz



Marcin Łobodowski


Religia

Małgorzata Krupa


Grażyna Płatek



Biblioteka

Lucyna Kulma

Ewa Stosio



Wychowanie

do życia

w rodzinie

Radosław Piskorz



Edukacja regionalna

Wioleta Karpińska


Edukacja dla bezpieczeństwa

Zygmunt Gajowniczek

Doradztwo zawodowe

Małgorzata Krupa


Edukacja wczesnoszkolna

Iwona Prus


Hanna Jaworska


Jadwiga Sikora


Katarzyna Lichniak Gryglas


Grażyna Lech


Edukacja przedszkolna

Ewa Piętka


Lucyna Kulma


Lidia Konopacka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
Tadeusz Robakowskia


Grażyna Zdun


Teresa Paździoch

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego

Marzanna Brauła

Ewa Stosio

Justyna Skrzypiec


Wioletta Karpińska

Świetlica Alicja Gajowniczek

Hanna Jaworska

Ewa Piętka

Lidia Konopacka

Iwona Prus

Bożena Zelwowiec

Zajęcia rewaldacyjne Anna Łuszczewska


Karolina Mikulska


Wioleta Karpińska

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Joanna Kluczek Szpadelewska

Hanna Jaworska

Karolina Mikulska


Nauczyciel wspomagający
Anna Łuszczewska


Karolina Mikulska


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego